tree
czekaj...

LEXProcura

ul. Mikołaja Kopernika 3

82-220 Stare Pole

biuro@lexprocura.pl

+48 608 21 80 20


plen

b33.jpg

Prawo pracy
BHP

Specjalizujemy się w audytach zgodności z przepisami prawa ochrony środowiska i prawa o działalności gospodarczej, a Nasz zespół wykonuje audyty zgodności z przepisami prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Prawo pracy

Obejmuje ogół regulacji w zakresie stosunku pracy konkretnego pracownika i pracodawcy jako stron stosunku pracy oraz regulacji dotyczących organizacji pracodawców i pracowników, układów i sporów zbiorowych, a także partycypacji pracowniczej i dialogu w zbiorowych stosunkach pracy.  Kancelaria Lex Procura świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi w zakresie prawa pracy ale również doraźnych konsultacji w tym zakresie.

 

 

Bezpieczeństwo i higiena pracy

Rozbudowany zakres przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy sprawia, że działania przedsiębiorcy narażone są na szereg naruszeń. Dlatego też oferujemy kompleksową obsługę w zakresie usług doradczych BHP. Doświadczenie Naszego Zespołu pozwoli na skuteczne poprowadzenie spraw związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy ale również obowiązkami przedsiębiorcy w zakresie prawa pracy. Oferujemy m.in.:

  • Prowadzenie dokumentacji BHP w tym dokumentacji wypadkowej
  • Organizację i prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych
  • Okresowe oceny zgodności z przepisami BHP i P.Poż.