tree
czekaj...

LEXProcura

ul. Mikołaja Kopernika 3

82-220 Stare Pole

biuro@lexprocura.pl

+48 608 21 80 20


plen

b2.jpg

O nas

Wdrażamy systemy zarządzania zgodne z normami ISO oraz przeprowadzamy audyty systemów związanych z jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem czy efektywnością energetyczną i innych.

LEXProcura

Jesteśmy firmą konsultingową działającą w szeroko rozumianej branży prawno-administracyjnej w szczególności w obszarze prawa administracyjnego i gospodarczego ale również prawa pracy, cywilnego i karnego. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje szybkie i skuteczne prowadzenie powierzonych spraw.

 

Nasz zespół prawników zajmuje się kompleksową obsługą i poradnictwem prawnym w zakresie umów cywilnoprawnych, ale również prowadzeniem spraw cywilnych i karnych.

 

Specjalizujemy się w audytach zgodności z przepisami prawa ochrony środowiska i prawa o działalności gospodarczej, a Nasz zespół wykonuje audyty zgodności z przepisami prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Opracowujemy szereg dokumentów na potrzeby postępowania w sprawach środowiskowych w tym Raporty o oddziaływaniu na środowisko, wnioski o pozwolenia zintegrowane. Świadczymy również usługi zastępstwa prawnego w postępowaniu administracyjnym. Podczas realizacji opracowań autorskich ściśle współdziałamy z autorytetami naukowymi z kraju i świata.