tree
czekaj...

LEXProcura

ul. Mikołaja Kopernika 3

82-220 Stare Pole

biuro@lexprocura.pl

+48 608 21 80 20


plen

b1.jpg

Prawo administracyjne i gospodarcze
Ochrona środowiska

Nasz zespół prawników zajmuje się kompleksową obsługą i poradnictwem prawnym w zakresie umów cywilnoprawnych, ale również prowadzeniem spraw cywilnych i karnych.

Prawo administracyjne i gospodarcze

Organizacja pracy, efektywne wykorzystanie zasobów ludzkich czy spełnienie rozbudowanych wymagań prawnych sprawia, że trudności podczas prowadzenia firmy. Często inwestorzy potrzebują wsparcia i konsultacji w zakresie prowadzenia lub planowania działalności gospodarczej. Dlatego tez Kancelaria Lex Procura w swojej ofercie proponuje kompleksową obsługa administracyjno-prawną w zakresie prawa administracyjnego i gospodarczego.

 

 

Ochrona środowiska

Problematyka ochrony środowiska  w działalności przemysłowej ale również przy planowaniu inwestycji staje się coraz istotniejszym wyzwaniem kancelaria Lex Procura świadczy usługi konsultingowe oraz sporządza szereg opracowań w zakresie ochrony środowiska m.in.:

  • Raporty o oddziaływaniu na środowisko
  • Wnioski o pozwolenia zintegrowane
  • Operaty wodnoprawne
  • Operaty ochrony atmosfery
  • Wnioski o pozwolenia w zakresie gospodarki odpadami

 

Przejmujemy zastępstwo prawne w postępowaniu o wydanie decyzji - nie musicie Państwo martwić się o uzupełnienia czy wyjaśnienia podczas postępowania administracyjnego my się tym zajmiemy dostarczając Państwu decyzję administracyjną.